خبرگزاری جمهوری اسلامیادامه...
حمایت از جوانان؛ مهمترین ویژگی جشنواره موسیقی فجر است

تهران- ایرنا- مظفر شفیعی هنرمند موسیقی، مهمترین ویژگی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر را حمایت از جوانان دانست.


اشک پیرزن ابیانه ای و آهنگ « ابیانه » در ترکیه

آنکارا- ایرنا- جوشکون کارادمیر، موسیقی دان و خواننده ترکیه ای گفت: در آخرین سفرم به ایران در روستای ابیانه کاشان مهمان مادر پیری شدم و برای قدردانی برایش ساز زدم. پیرزن از نوای ساز اشک ریخت و من نیز به همراه او گریستم، این حادثه الهام بخش یکی از آهنگ هایم به نام ابیانه شد.


«هنر» تماشاگه چگونه زیستن یک ملت است

کیش - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به نهمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت که در جزیره کیش برگزار شد؛ هنر را گوهری تابناک و تماشاگه چگونه زیستن یک ملت توصیف کرد.


تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴
۱۲ مورد، صفحه ۱ از ۴
خبرگزاری مهر(هنری)ادامه...
ماجرای یک مرگ مشکوک در رادیو نمایشنمایش «مرگ مشکوک کلود» یکی از نمایشنامه های رادیویی است که امشب یکشنبه ۲۸ بهمن ماه در قالب جشنواره فجر اجرا می شود.
«پسران سندباد» به «هنر و تجربه» می‌آیندفیلم مستند «پسران سندباد» به کارگردانی رضا حائری از اول اسفند در گروه «هنر و تجربه» اکران می‌شود.
از جا به جایی یک برنامه تا کنسرت استاد رافائل در تالار رودکیارکستر دانشگاه هنر به سرپرستی علی باستانی نژاد و رافائل میناسکانیان نوازنده پیانو در چهارمین روز از برگزاری سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه در تالار رودکی تهران پرداختند.
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴
۱۲ مورد، صفحه ۱ از ۴
خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)ادامه...
توسل به ائمه اطهار(ع)؛ عامل نجات از عذاب الهیکانون خبرنگاران نبأ ــ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدجعفر طباطبایی با بیان اینکه توسل به اولیای الهی نقطه اتصال انسان و پروردگار است، گفت: توسل به ائمه اطهار(ع) عامل نجات از عذاب الهی است.
جانبازان نماد ایثار و جانفشانی در راه اسلام و انقلاب هستندکانون خبرنگاران نبأ ــ عبدالله پاکاری، اجر جانبازان نخاعی را به‌دلیل این آزمون سخت بسیار مضاعف دانست و گفت: جانبازان نماد ایثار و جانفشانی در راه اسلام و انقلاب هستند.
وظیفه اتحادیه مدغم کشور مطالبه‌گری حقوق مؤسسات قرآنی استگروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ مدیرعامل اتحادیه مؤسسات مردمی و تشکل‌های قرآن و عترت اصفهان گفت: از هیئت مدیره اتحادیه مدغم انتظار می‌رود مطالبه مدیران عامل اتحادیه‌های 31 استان را در کنار مطالبات مدیران مؤسسات قرآنی که همان به سرانجام رساندن اتحادیه مدغم است را تا رسیدن به مقصد نهایی، پیگیری کند.
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴
۱۲ مورد، صفحه ۱ از ۴