امور آموزش های فرهنگی هنریامور آموزش های مهارتی

خبر مهم

 قابل توجه مدیران محترم مراکز مهارت آموزی

مدیران محترم مراکز مهارت آموزی 

با سلام و احترام       

     به اطلاع می رساند دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت متبوع ، با عنایت به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا و تعطیلی های مربوط به آن و همچنین پیگیری های مکرر راجع به فعالیت مجدد موسسات فرهنگی هنری و آموزشگاه هایی که دوره های مهارتی کاردانش این وزارتخانه را بر عهده دارند اطلاعیه ای به شرح ذیل ارائه نموده است .       

     « با توجه به بهبود شرایط عمومی ناشی از بیماری کرونا و عادی سازی فعالیت های اجتماعی و اقتصادی ،  پیرو نامه شماره 99/104235 مورخ 99/01/26 به آگاهی می رساند برگزاری کلاس های گروهی در آموزشگاه ها و نیز دوره های مهارت آموزی در موسسات فرهنگی هنری با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا بلامانع می باشد . همچنین و مجدداً تاکید می گردد که شرکت هنرجویان در این کلاس ها کاملاً اختیاری می باشد . »

 

امور آموزش های فرهنگی هنری

استان تهران

جدیدترین اطلاعیه ها

به اطلاع می رساند : واحد امور آموزش های فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از تاریخ 1399/02/01 لغایت 1399/04/31 آماده پذیرش درخواست های متقاضیان صدور و تمدید مجوزهای مهارت آموزی می باشد . 

     لذا علاقمندان می توانند در این بازه زمانی و پس از مطالعه کامل اطلاعات موجود و قابل دسترسی در همین صفحه نسبت به ارائه درخواست و تشکیل پرونده اقدام فرمایند . 

     خاطرنشان می شود با عنایت به دوساله شدن اعتبار مجوزهای مهارت آموزی ، مراکزی که سال گذشته موفق به اخذ مجوز گردیده اند و تغییر مدیریت ، مکان ، و تجهیزات و ... نداشته اند ، برای سال تحصیلی 1399-1400 نیاز به ارائه درخواست تمدید مجوز نخواهند داشت .

     همچنین به منظور تکریم ارباب رجوع و تسهیل در امور پذیرش درخواست و رعایت فاصله گذاری اجتماعی درشرایط کنونی ارائه درخواست ها تنها به صورت غیر حضوری و از طریق ارسال مدارک در قالب یک پوشه فشرده با فرمت ZIP یا RAR به نشانی پست الکترونیکی واحد امور آموزش‌های فرهنگی هنری استان تهران میسر خواهد بود .

amoozesh.tehran@farhangmail.ir

متقاضیان محترم جهت ارتباط با آقای فرشاد گلشاهی ، کارشناس مراکز مهارت آموزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران می توانند با شماره تماس 42991 داخلی 121 تماس حاصل فرموده و یا از طریق پست الکترونیکی فوق برای ایشان پیام بگذارند . 

 

واحد امور آموزش های فرهنگی هنری

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

اطلاعات درخواست صدور مجوز مهارت آموزی

لیست مراکز مهارت آموزی مجاز سال تحصیلی 98-99

فهرست تجهیزات مورد نیاز برای مراکز مهارت آموزی

فهرست تجهیزات

تعرفه شهریه مراکز مهارت آموزی

بنر تعرفه شهریه