اخبار

چهل و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک برگزار شد

چهل و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک برگزار شد
در آستانه هفته دفاع مقدس، چهل و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک با حضور امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای فرهنگ عمومی قرجک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک، چهل و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی قرچک روز دوشنبه 22 شهریورماه برگزار و در ابتدای جلسه محمود برزگر دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ضمن خیر مقدم خدمت اعضای شورای فرهنگ عمومی و تبریک روز سینما به هنرمندان شهرستان قرچک با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بیان داشت: هشت سال دفاع مقدس، گنجینه عظیمی است که تا مدتهای طولانی ملت ما میتواند از آن استفاده کند.

وی گزارشی از مصوبات جلسه گذشته و دستور جلسه جاری و سپس روند پیگیری مصوبات و برنامه های فرهنگی و هنری را برای حاضرین قرائت کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک ضمن خیر مقدم خدمت اعضای شورای فرهنگ عمومی بیان داشت: دفاع مقدس خود یک فرهنگ عمومی است.

ما امیدواریم در این شورا بتوانیم با استفاده از ابزار های موجود و به یاری خدا شاهد برگزاری برنامه های متنوعی در هفته دفاع مقدس و اربعین امام حسین(ع) باشیم.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان جلسات شورای فرهنگ عمومی را یکی از ارکان مهم مدیریت جامعه معرفی کرد و بیان داشت: بحث فرهنگ عمومی یک بحث بسیار تأثیر گذار است و می تواند ضامن اجرای همه برنامه ها در این مناسبت ها باشد.

سپس بهمن خطیبی فرماندار  و نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک ضمن قدردانی از امام جمعه قرچک به جهت برگزاری منظم جلسات شورای فرهنگ عمومی مطالبی را در راستای اهمیت هفته دفاع مقدس و همچنین برنامه ریزی های شهرستانی در خصوص اربعین امام حسین(ع) بیان داشت.

وی همچنین از مسئولین شهرستان قرچک خواستار همکاری همه جانبه با شورای فرهنگ عمومی جهت تحقق برنامه های مذکور شد.

در ادامه جلسه رئیس اداره تبلیغات اسلامی و جانشین سپاه 15 خرداد شهرستان قرچک گزارشی از برنامه های فرهنگی مذهبی پیشرو را با محوریت هفته دفاع مقدس، اربعین حسینی و دهه پایانی ماه صفر، برای حاضرین ارائه کرد.

گفتنی است؛ در این جلسه پیرامون مراسمات هفته دفاع مقدس، اربعین حسینی و دهه پایانی ماه صفر و همچنین نحوه برگزاری این مراسمات بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید