اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان قدس با عوامل اجرایی و بازیگران فیلم التهاب

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان قدس با عوامل اجرایی و بازیگران فیلم التهاب
عوامل اجرایی و بازیگران فیلم التهاب با حضور در مجتمع فرهنگی شمس تبریزی با غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، غلامرضا آبکار در دیدار با عوامل و دست اندرکاران فیلم " التهاب "  بر بکارگیری عوامل و نیروهای اجرایی از بین هنرمندان بومی شهرستان قدس تأکید کرد و افزود: شهرستان قدس دارای ظرفیت بالقوه ای در زمینه  فرهنگ و هنر خصوصا فیلم و تئاتر است که وجود استعدادهای فراوان در این حوزه، مبین این امر است و من از کارگردان و همینطور عوامل این فیلم برای بکارگیری هنرمندان فعال شهرستان قدس تشکر می کنم.

وی با تأکید بر لزوم حمایت از تولیدات و آثار هنرمندان تصریح کرد: اقدام "سعید عباسی" بعنوان تهیه کننده این اثر و همینطور کارگردان این فیلم " محمد پرورده" در حمایت از هنرمندان بومی شهرستان قدس قابل تقدیر است.

جوانان این شهرستان قادر هستند که فیلم پرمحتوا، مستقل و پرطراوت بسازند که لازمه تولید چنین آثاری حمایت و توجه ویژه مسئولین این شهرستان را می طلبد.

در پایان این دیدار غلامرضا آبکار از "سیروس همتی" و "نیوشا مدبر" برای بازی در این اثر تشکر و با اهدای چند جلد کتاب در زمینه سینما و هنر هفتم از این عزیزان تقدیر کرد.

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید