اخبار

نشست خبری هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر

نشست خبری هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر
نشست خبری هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر با حضور مرادی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر ، علیرضا مقدس مسئول انجمن سینمایی شهرستان اسلامشهر و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه روز یکشنبه 21 شهریور ماه در سالن جلسات این اداره برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، در این نشست که با هدف بحث و بررسی در خصوص نحوه برگزاری ویژه برنامه های هفته فیلم و عکس اسلامشهر برگزار شد،حسین کشاورزیان ضمن خیرمقدم و تبریک روز ملی سینما، گفت: بسیار خرسندیم که امسال میزبانی هفته فیلم و عکس به عهده شهرستان اسلامشهر نهاده شده و این اتفاق خوبی برای هنرمندان شهرستان می باشد تا بتوانند مهارت های خود را در راستای توسعه و ارتقاء هنر سینما در اسلامشهر به کار گیرند.  

کشاورزیان در ادامه اظهارداشت: این برنامه به صورت منطقه ای با حضور هنرمندان شهرستان های بهارستان، رباط کریم، شهریار، شهرقدس و ملارد در سطح شهرستان اسلامشهر برگزار می شود و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر از این برنامه حمایت می کند.     

در ادامه مرادی معاون هنری و سینمایی اداره کل نیز ضمن تبریک روز سینما از زحمات و تلاش های کشاورزیان و همکاران مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر تقدیر و تشکر نمود و گفت: امسال یکصد و بیست و یکمین سالروز ورود سینما به ایران است و امیدواریم که بتوانیم از هنر و صنعت سینما به عنوان هنر و ابزاری برای رسیدن به تعالی انسانها و پیشرفت کشور یاد کنیم.

مرادی همچنین به نقش اثر گذار سینما به عنوان یک رسانه جمعی، در پیشبرد افزایش سطح آگاهی اجتماعی و توسعه فرهنگ عمومی اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد تا با استفاده از ظرفیت و توان بالای هنرمندان شهرستان اسلامشهر بتوان گامی موثر در زمینه پرورش استعدادهای هنری برداریم.

علیرضا مقدس مسئول انجمن سینمایی شهرستان اسلامشهر نیز در خصوص جزئیات تقویم اجرایی جشنواره، کارگاهها و نشست های تخصصی حوزه فیلم و عکس مطالبی را عنوان نمود و براهمیت حفظ جایگاه هنرمندان و ایجاد ساختار مناسب فرهنگی و هنری برای جذب هنرجویان و هنرآموزان علاقمند و توانمند شهرستان تأکید کرد.

در پایان این نشست نیز موقعیت پرسش و پاسخ در جهت رفع و بهبود هر چه بهتر مشکلات و دغدغه های هنرمندان شهرستان بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت و همچنین از پوستر هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر رونمایی شد.

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید