اخبار

جاودانی: تسریع در حل مسائل و مشکلات هنرمندان در ایام کرونا در اولویت واحدهای ستادی قرار گرفت

جاودانی: تسریع در حل مسائل و مشکلات هنرمندان در ایام کرونا در اولویت واحدهای ستادی قرار گرفت
چهارمین کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در سال 1400 با حضور احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و جمعی از معاونان و مدیران واحدهای ستادی در سالن جلسات مدیرکل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این نشست احد جاودانی ضمن خیرمقدم به اعضاء حاضر، بر تسریع در کارها، رسیدگی به مسائل و مشکلات  ارباب رجوع، نظم بخشیدن به امور، حضور به موقع در محل کار، انجام مطلوب فعالیت‌ها توسط همکاران و بازدید از مراکز توسط رئیس ادارات و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها و نظارت بر  اجرای برنامه های  فرهنگی هنری تاکید نمود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در ادامه یادآور شد: با توجه به شرایط بیماری کرونا و وضعیت نامناسب اقتصادی مردم و هنرمندان،  در حد امکان مسائل و مشکلات ایشان مرتفع و به امور ایشان رسیدگی شود.
سپس حجت الاسلام والمسلمین شمس به تبیین اهداف و سیاست‌های کار گروه قرآن و عترت پرداخت و در خصوص نحوه برگزاری جشنواره نماز، ایثار و شهادت، محورها و بخش های مسابقه ای، توضیحاتی ارائه نمود.
وی در ادامه افزود: به منظور ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از فعالین قرآنی استان، سامانه ای طراحی شده که ادارات می توانند اطلاعات مربوط به فعالین قرآنی هر شهرستان را در آن بارگذاری کنند.
همچنین در ادامه این نشست معاونان حاضر در جلسه نیز به بیان دیدگاه ها، ارائه گزارش فعالیت ها، بیان مشکلات و راهکارهای موجود پرداختند و خواستار تعامل بیش از پیش مدیران شهرستانی با اداره کل و واحدهای ستادی شدند.
در پایان این نشست با حضور احد جاودانی و معاونان حاضر از پوستر جشنواره استانی نماز و ایثار رونمایی شد؛ همچنین لوح تقدیری از سوی مدیر کل  به حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر برای انتخاب ایشان بعنوان مدیر فعال استانی در پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب خوانی اهدا شد.

۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید