اخبار

جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل برگزار شد

جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل برگزار شد
نشست هیات مدیره خانه مطبوعات شهرستانهای استان تهران با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مرضیه محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای و رئیس و اعضاء هیأت مدیره خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این نشست که با هدف بحث و بررسی در خصوص نحوه برگزاری دومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان تهران و تعیین اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره برگزار شد،  سیده ناهید کریمی رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات در خصوص ضرورت برگزاری جشنواره گفت: اجرای این مهم می تواند به تقویت کیفی مطالب و محتویات منتشر شده و ایجاد فضای رقابتی میان فعالان رسانه ای استان و ارتقاء دانش رسانه ای کمک شایانی نماید.

در ادامه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای خانه مطبوعات گفت: دستاوردها و تلاشهای خانه مطبوعات به ذینفعان اصلی که همان رسانه ها و اصحاب مطبوعات استان می باشند، برخواهد گشت.

وی ابراز امیدواری کرد که همه فعالان و اهالی عرصه رسانه در سطح استان با تمام ظرفیت خود در جشنواره شرکت کنند.

مرضیه محرابی معاون فرهنگی و رسانه ای نیز در این نشست افزود: دومین جشنواره مطبوعات استان با هدف ارج نهادن به تلاش فعالان حوزه رسانه و شناساندن ظرفیت های بالقوه حوزه رسانه در دو بخش اصلی و ویژه برگزار خواهد شد که بزودی اطلاع رسانی نهایی انجام خواهد شد.

گفتنی است؛ در این نشست احد جاودانی به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری و امید یوزباشی به عنوان جانشین رئیس شورا تعیین و سایر ترکیب کمیته ها نیز معرفی شدند.

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید