اخبار

اختتامیه نمایشگاه هنرهای تجسمی در ورامین

اختتامیه نمایشگاه هنرهای تجسمی در ورامین
اولین نمایشگاه هنرهای تجسمی قربان تا غدیر با حضور هنرمندان هنرهای تجسمی 9 مرداد ماه 1400 در فرهنگسرای رازی به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین؛ اولین نمایشگاه هنرهای تجسمی با عنوان قربان تا غدیر  با حضور هنرمندان و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،کانون بسیج هنرمندان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری، انجمن هنرهای تجسمی و آموزشگاه های آزاد هنری شهرستان ورامین 9 مرداد ماه 1400 به کار خود پایان داد.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین ضمن قدردانی از تمامی هنرمندان حاضر در این رویداد هنری گفت: این نمایشگاه جمعی حاصل تلاش هنرمندان جوانان ورامینی بود که از تکنیک های مختلف نقاشی در آن حضور داشت و آنچه بیش از هر چیز در این نمایشگاه ملموس بود همدلی این جوانان بود که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی، آموزشگاه های آزاد هنری و بسیج هنرمندان برپا شده بود و آثار این جوانان با تلفیق تکنیک های مختلف نقاشی و ایده پردازی همراه بود بطوری که می توان گفت از سطح یک نمایشگاه شهرستانی فراتر است.

در اولین نمایشگاه هنرهای تجسمی با عنوان قربان تا غدیر از 20 هنرمند هنرهای تجسمی که در این نمایشگاه آثار ارائه کرده بودند با  اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل شد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید