اخبار

برگزاری جلسه کمیته فرهنگی دهه ولایت و امامت در فیروزکوه

برگزاری جلسه کمیته فرهنگی دهه ولایت و امامت در فیروزکوه
جلسه کمیته فرهنگی رسانه جهت برگزاری برنامه های دهه ولایت با حضور اصحاب رسانه و اعضای کمیته فرهنگی ستاد برگزاری برنامه های دهه امامت و ولایت در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، در این جلسه سید حسن حسینی رئیس اداره ضمن خیر مقدم به اعضاء و تبریک دهه امامت و ولایت و عید سعید قربان و غدیر خم،  در خصوص اهمیت هفته ولایت و امامت مطالبی را عنوان داشت و افزود: دهه ولایت بهترین فرصت برای تبیین مبانی امامت و ولایت در جامعه به‌ویژه در بین نسل جوان امروز است.

وی با اشاره به اهمیت گرامیداشت دهه امامت و ولایت تأکید کرد: بزرگداشت مکتب غدیر نباید منحصر و محدود به دهه امامت و ولایت باشد؛ بلکه این جریان باید در طول سال مورد توجه به‌ویژه متولیان فرهنگی برای تبیین و معرفی آن به عموم مردم باشد.

وی در ادامه یادآور شد: پوشش خبری و تولید محتوا توسط خبرگزاری ها و روابط عمومی ادارات فرهنگی، می تواند اقدام موثری در این زمینه باشد . 

شایان ذکر است هر یک از اعضاء مطالبی را در این خصوص بیان نمودند که پس از بحث و تبادل نظر ، اقدامات فرهنگی و رسانه ای دهه ولایت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .


۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید