اخبار

برنامه های مشترک بمناسبت دهه ولایت و امامت در اسلامشهر

برنامه های مشترک بمناسبت دهه ولایت و امامت در اسلامشهر
ویژه برنامه های مشترک به مناسبت دهه ولایت و امامت توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسلامشهر، روز شنبه 26 تیر ماه تبیین شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، در این نشست که در اداره کتابخانه های عمومی برگزار شد، مجید جعفری رئیس اداره ضمن خیر مقدم، به تبیین و جایگاه ولایت و امامت در جامعه و اجرای برنامه های مناسب فرهنگی در سطح شهرستان در این دهه پرداخت.

جعفری افزود: اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری نیازمند همکاری و حمایت متولیان فرهنگی شهرستان است و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به پتانسیل و ظرفیت خوبی که دارد می تواند در پیشبرد اهداف فرهنگی یاری و کمک رساند.

سپس در ادامه کشاورزیان نیز به تشریح برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در راستای پاسداشت هفته ولایت و امامت پرداخت و افزود: برگزاری دومین مسابقه نقالی امیر غدیر با محوریت رشادت و امامت و زندگی امام علی (ع)، برگزاری کارگاه درام نویسی و کارگاه آموزش فن بیان در سینما به صورت مجازی و ... از جمله برنامه های پیشنهادی این دهه مبارک می باشد.

وی همچنین به مشکلاتی که در مجتمع فرهنگی و هنری شهید صارمی وجود دارد چه به لحاظ نیروی انسانی و چه از لحاظ تعمیرات، تجهیزات و امنیت مجتمع اشاره کرد و گفت:  انشاءا... بتوانیم با کمک هم در زمینه های مختلف برخی از این موانع و مشکلات را مرتفع سازیم.

در پایان این جلسه برنامه ریزی در خصوص نشست کتابخوان و سایر برنامه های فرهنگی و هنری با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی در ایام دهه ولایت و امامت، صورت پذیرفت و از کتابخانه عمومی شهید مطهری بازدید بعمل آمد .

۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید