اخبار

افتتاح فرهنگسرای زنده یاد سلمان هراتی در ملارد

افتتاح فرهنگسرای زنده یاد سلمان هراتی در ملارد
فرهنگسرای سلمان هراتی در شهرستان ملارد با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی، محسنی بند پی استاندار تهران، برنجی فرماندار ملارد، حق وردی نماینده مجلس حوزه مشق، حسینی نوری امام جمعه، محبت خواه مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران ، قاسمی چراتی معاونت توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و پور روشن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد و دیگر مسئولان شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، در چهارمین بخش از سفر وزیر راه و شهرسازی و استاندار تهران به شهرستان ملارد مجتمع فرهنگی هنری سلمان هراتی شهر ملارد به بهره برداری رسید.

در این مراسم برنجی فرماندار شهرستان ملارد ضمن خوش آمدگویی به میهمانان به ارائه گزارشی از مراحل ساخت فرهنگسرا پرداخت و گفت: افتتاح این مجتمع فرهنگی هنری فرصتی مقتنم برای شهروندان به منظور برخورداری از آموزش های لازم فرهنگی هنری را فراهم می آورد و ضمن تشکر از مسئولان کشوری به منظور ساخت و تجهیز این فضا خواستار حمایتهای لازم جهت افزایش سرانه های فرهنگی و هنری در شهرستان شد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد به بیان ضرورت افزایش سرانه فرهنگی هنری در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی و کمک به مسئولان در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر اسلامی اشاره نمود.

همچنین حق وردی نماینده حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی آمادگی این نهاد قانونگذار به منظور حمایت از افزایش مکانهای آموزشی و فرهنگی را در شهرستان اعلام نمود.

در پایان وزیر راه و شهر سازی ضمن تقدیر از کلیه مسئولان و عوامل ساخت این مجتمع بیان نمود: دغدغه نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری خدمت رسانی به مردم و ارتقاء سطح فکری و رفاه مردم می باشد و همه مسئولان در تمامی سطوح همواره در این راستا تلاش مینمایند.

گفتنی است: این پروژه از سال ۹۰ آغاز  و با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت ۱۸۷۱ مترمربع که شامل ۱۱۱۹ متر ساختمان اصلی و ۳۶۶ متر آمفی تئاتر  با اشتغالزایی برای ۱۰۰ نفر به بهره برداری رسید.

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید