اخبار

ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت در جلسه انجمن های فرهنگی و هنری اسلامشهر بررسی شد

ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت در جلسه انجمن های فرهنگی و هنری اسلامشهر بررسی شد
برنامه ریزی در خصوص ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت با حضور کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر و مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری، روز شنبه 26 تیر ماه در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، در ابتدای جلسه کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه، هدف از برگزاری این نشست را ایجاد شور و نشاط و افزایش امید در جامعه، تقویت و تحکیم همگرایی و همبستگی در بین مسلمانان و بصیرت افزایی در بین مردم به ویژه نوجوانان و جوانان عنوان نمود.

کشاورزیان با اشاره به اهمیت و نقش موثر فعالیت های فرهنگی هنری در ترویج فرهنگ نبوی و تبیین معارف اسلامی و ارزش های دینی اظهار کرد: دهه امامت و ولایت یکی از مهمترین ایام آیینی و مذهبی ماست و ما بعنوان قشر فرهنگی و هنری می بایست فعالیت های خاصی را در این زمینه انجام دهیم.

وی تأکید کرد: انجمن ها بعنوان بازوان اجرایی و تخصصی برنامه های فرهنگی و هنری هستند و استفاده از ظرفیت و مشارکت هنرمندان در تمامی شاخه های فرهنگی، هنری و قرآنی می تواند به برگزاری هر چه بهتر و باشکوه تر برنامه های متنوع، نو  و ابتکاری در این ایام مبارزه با ویروس کرونا در قالب فضای مجازی یاری رساند و فرصت مناسبی برای رونمایی ارزش های دینی در جامعه فراهم شود.

گفتنی است: در این جلسه مسئولان انجمن ها ضمن ارائه گزارش در خصوص فعالیت های صورت گرفته به تشریح برنامه های خود در دهه امامت و ولایت پرداختند و پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند.

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید