اخبار

سومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند در سال 1400 برگزار شد

سومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند در سال 1400 برگزار شد
بزرگداشت پنجم مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور و احیاء امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب موضوعات مورد بحث و تبادل نظر در سومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند بود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند؛ این نشست روز چهارشنبه 23 تیرماه به ریاست حجت‌الاسلام فتاح‌دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند و با حضور مهدی حیدری فرماندار شهرستان دماوند، حجت الاسلام میرشریفی امام جمعه آبسرد و جمعی از مسئولان و اعضای این شورا در مسجد جامع دماوند برگزار شد.

در این نشست پیرامون بزرگداشت پنجم مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور و احیاء امر به معروف و نهی از منکر  و عفاف و حجاب بحث و تبادل نظر شد.

حجت الاسلام فتاح دماوندی، در سومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان در سال 1400 اظهار کرد؛ بزرگداشت نماز جمعه، گرامیداشت گفتمان خدمت به مردم و مطالبه گری انقلابی است.

وی افزود؛ تریبون نماز جمعه، رسانه ای مردمی است که برای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی کارایی دارد و عمومی شدن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، سبب حل مشکلات فرهنگی اجتماعی می شود.

فتاح دماوندی در ادامه بیان داشت؛ از پیشنهادات و انتقادات، جهت تعالی کیفی نماز جمعه استقبال می کنیم و اقناع فکری مخاطب، درباره فواید عفاف و حجاب، بهترین راه ترویج این فریضه الهی است.

۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید