اخبار

نشست کتاب خوان مجازی با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قدس

نشست کتاب خوان مجازی  با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قدس
به مناسبت هفته حجاب و عفاف، نشست کتاب خوان مجازی با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه، سرهنگ حبیبی فرمانده سپاه پاسداران، اطهری رئیس نهاد کتابخانه های عمومی و غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس در پلتفرم اسکای روم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، به مناسبت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف  نشست کتاب خوان مجازی با موضوعیت حجاب در پلتفرم اسکای روم با استقبال بانوان و علاقمندان حوزه کتاب و کتاب خوانی برگزار شد.

در این نشست که اختصاص به معرفی کتاب هایی در زمینه حجاب و عفاف داشت، غلامرضا آبکار ضمن تشکر ویژه از امام جمعه محترم شهرستان و دست اندرکاران این نشست از اطهری رئیس اداره کتابخانه های عمومی که این فضا را برای گسترش فرهنگ کتابخوانی مهیا کرده است قدردانی کرد.

بنابر این گزارش؛ آبکار کتابی با عنوان  " ترگل " نوشته عماد داوری دولت آبادی را معرفی نمود و گفت: نویسنده این کتاب ارزشمند از بیانات مقام معظم رهبری، آیت الله سید ابوالحسن مهدوی و شهید مرتضی مطهری و دیگر بزرگانی که درحوزه حجاب و عفاف مطالبی داشته اند بهره برده است.

همچنین وی  از 21 منبع فارسی و 18 منبع انگلیسی نیز استفاده کرده است که مطالعه و بکارگیری رهنمودهای این کتاب در حوزه حجاب و عفاف برای بانوان این سرزمین بسیار ارزشمند و مفید است.

۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید