اخبار

جلسه هم اندیشی با آموزشگاه های آزاد هنرهای تجسمی در پیشوا برگزار شد

جلسه هم اندیشی با آموزشگاه های آزاد هنرهای تجسمی در پیشوا برگزار شد
طی نشستی در روز دوشنبه 21 تیر ماه، امیر حسین طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با دو تن از مدیران آموزشگاه های آزاد هنری شهرستان پیشوا دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا، در این نشست امیر حسین طاهری گفت: این جلسه با هدف تعامل و هم اندیشی جهت برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری با موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان پیشوا برگزار شد و اداره فرهنگ و ارشاد همت خود را در جهت برگزاری خوب جشنواره بکار خواهد گرفت زیرا این گونه جشنواره و برنامه های فرهنگی در رشد فعالیت و کیفیت و استعداد یابی رشته های مختلف حوزه های فرهنگ و هنر تاثیر بسزایی خواهد داشت.

وی افزود: در سال های اخیر سعی شده تا فعالیت های فرهنگی و هنری متفاوت و متنوعی در این خصوص انجام شود تا این مسئله مهم که تاثیر اقتصادی و فرهنگی زیادی بر جامعه دارد انجام شود و با زبان فرهنگ و هنر این موضوع را به گوش جامعه برسانیم. حال بر آن شدیم تا با کمک و یاری آموزشگاه های آزاد هنری و پتانسیل هنرمندان شهرستانی این مهم را در قالب جشنواره در منطقه اجرا کنیم که البته نیاز به بررسی های مختلفی دارد.

شیوه برگزاری جشنواره و ارائه راهکارها و ایده های جدید و خوب که از جمله آن اجرای کارگاه آموزشی در قالب کارگاه هنری در یک محل مناسب و تعیین تیم داوری از کارشناسان زبده هنرهای تجسمی و  اهدای جوایز نفیس می باشد، از پیشنهادات مدیران حاضر در جلسه بود.

یادآور می شود در اجرای این جشنواره نیاز به کمک و همکاری دستگاه های اجرایی فرهنگی و هنری شهرستان ملموس است و با برگزاری جلسات و مکاتبه این امر نیز میسر خواهد شد.

۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید