اخبار

بازیگر و کارگردان تئاتر شهرستان رباط کریم عیادت شد

بازیگر و کارگردان تئاتر شهرستان رباط کریم عیادت شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم بهمراه مسئول دفاتر نماینده مجلس و جمعی از هنرمندان شهرستان از بازیگر و کارگردان این شهرستان در منزلش عیادت نمودند.

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم عزت اله عسگری و حجت الاسلام والمسلمین خراسانی بهمراه جمعی از هنرمندان شهرستان از نصرت میرعظیمی بازیگر سریال دودکش عیادت نمودند.

دراین دیدار عزت اله عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از سیاست های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت از هنرمندان، فرهنگ دوستان و نویسندگان برای هویت بخشی بیشتر به این شهر می باشد و ماتلاش خود را دراین زمینه خواهیم کرد. 

در ادامه حجت الاسلام خراسانی  مسئول دفاتر نماینده مجلس ضمن قدردانی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حمایت از این بازیگر محجوب گفت: شهرستان رباط کریم به داشتن هنرمندی این چنین به خود می بالد.

وی همچنین برای این این بازیگر که در روز انتخابات توسط افرادی ناشناس مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه سر و دست مضروب شد، آرزوی بهبودی نمود.

  بنا بر این گزارش نصرت میرعظیمی، با نام اصلی میرحامد میرعظیمی، بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما متولد ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۶۰، در تهران و فارغ التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر است او با بازی در نقش هوشنگ ،کارگر قالیشویی در سریال دودکش به مخاطبان معرفی شد.

 

۵ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید