اخبار

اهدا کتاب به مراکز فرهنگی روستایی در ورامین به مناسبت دهه کرامت

اهدا کتاب به مراکز فرهنگی روستایی در ورامین به مناسبت دهه کرامت
به مناسبت دهه کرامت و گرامیداشت ولادت باسعادت امام رضا (ع) و به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی 1500 جلد کتاب با موضوعات مختلف به مراکز فرهنگی روستایی شهرستان ورامین اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، طاهر طاهری رئیس این اداره ضمن تبریک دهه کرامت و گرامیداشت ولادت باسعادت امام رضا (ع) گفت: این اقدام که با هدف گسترش و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و انجام فعالیت فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی صورت پذیرفت، کتابهایی با موضوعات مختلف مذهبی، دینی، فرهنگی، هنری، علمی، اجتماعی، کودک و نوجوان به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت با هماهنگی  مراکز فرهنگی دوم تیر ماه 1400به کتابخانه ها و مراکز فرهنگی روستایی اهدا گردید.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در ادامه افزود: هدف بعدی ما در این اقدام ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تأمین و تقویت منابع و معرفی کتابخانه های عمومی روستایی بود که با اهدای یکهزار  و پانصد جلد کتاب با موضوعات مختلف به این مراکز  به این هدف نزدیک شدیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین در پایان گفت: اهدای کتاب باعث می‌شود تا کتاب‌های بیشتری در اختیار افراد و مناطقی که دسترسی کمتری به کتاب‌ها دارند، قرار گیرد.

۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید