اخبار

کارگاه خوشنویسی "آفتاب هشتم" در ملارد برگزار شد

کارگاه خوشنویسی "آفتاب هشتم" در ملارد برگزار شد
به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) و دهه کرامت کارگاه خوشنویسی آفتاب هشتم در شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، کارگاه خوشنویسی آفتاب هشتم به همت انجمن خوشنویسان ملارد و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از خوشنویسان شهرستان ملارد برگزار شد. 

امیر اسماعیل پورروشن رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ملارد در بین هنرمندان خوشنویس گفت: آموزش هنرمندان و هنرجویان  در هر رشته هنری مستلزم برگزاری کارگاه های آموزشی و بهره گیری از اساتید مجرب آن رشته می باشد.

وی در ادامه گفت: این اداره در راستای آموزش و استعدادیابی نسل جوان و تربیت آن ها در رشته خوشنویسی از ظرفیت های شهرستان و استان در دعوت از اساتید این رشته جهت توانمندسازی و ارتقای دانش و افزایش مهارت هنری هنرآموزان نهایت تلاش را خواهد کرد.

محمد حسین قباد پور مدرس و عضو انجمن خوشنویسان ملارد  طی سخنانی  گفت: اشاعه و ترویج فرهنگ اصیل اسلامی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری مذهبی مرتبط با مبانی شیعه و استمرار تلاش‌های تحول‌ آفرین و تبادل تجربیات و ره‌ آوردهای هنر الهام بخش قدسی خوشنویسی، هدف‌گذاری اصلی  این کارگاه خوشنویسی امام رئوف است.

وی همچنین افزود: این کارگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و به درخواست هنرمندان این رشته هنری عصر یکم تیر ماه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد برگزار شد.

۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید