اخبار

ورودخادمان آستان قدس رضوی به استان چهارمحال و بختیاری

عطر پرچم متبرک امام رضا(ع) درشهرکرد بام ایران پیچید

عطر پرچم متبرک امام رضا(ع) درشهرکرد بام ایران پیچید
تعدادی از خادمان آستان قدس رضوی به همراه مدیر هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان و جمعی از مسئولین به مناسبت دهه کرامت در دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری صبح امروز 29 خرداد 1400محمدرضا مظاهری مدیر هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان گفت: تعدادی از خادمان آستان قدس رضوی و جمعی از مسئولین  به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) در محضر حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام  نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرکردحضور یافتند.

وی افزود: همگی دوست داریم در حرم باشیم که متأسفانه با توجه به شرایط کرونایی امکان‌پذیر نیست اما احادیثی از امام رضا(ع) در دست است که می‌فرمایند «هر کسی در هر جای دنیا که باشد ما را می‌بیند و پیش ماست.

مظاهری  ادامه داد: هیچ ‌چیز بالاتر از این نیست که هر لحظه را با نام، پرچم و لباس خادمی به فکر خادمان ائمه بزرگوار باشیم و باید همیشه این جمع را حفظ کنیم و برای کسانی که در بستر بیماری هستندنیز در این فرصت ارزشمند با حضور خدمام عزیز رضوی دعا کنیم.

 در این دیدار یکی از خادمان حرم مطهر رضوی با بیان اینکه کرامات امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) بسیار زیاد است و در قلم و کاغذ نمی‌گنجد، خاطره‌ای را از یکی از خادمان حضرت معصومه(س) نقل کردو به مداحی پرداخت و فضای برنامه تحت تاثیر معنویت خاص رضوی کرد  .

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید