اخبار

پدر شهیدان شجاعی: همه ایرانیان با هر دین و سلیقه ای، وظیفه دارند در انتخابات شرکت کنند

پدر شهیدان شجاعی: همه ایرانیان با هر دین و سلیقه ای، وظیفه دارند در انتخابات شرکت کنند
«داود امامیان» جانشین فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع) و «سید حسن صفوی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با «محمد شجاعی» شاعر آئینی شهرری و پدر دو شهید دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، جانشین فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم (ع) در این دیدار، امنیت کشور را مدیون مجاهدات شهیدانی دانست که جان خویش را برای سربلندی ایران اسلامی اهدا کردند.

وی خانواده معظم شهدا را چراغ راه مسئولان و خدمتگزاران دانست که این چراغ، مسیر آبادانی و سربلندی را برای مردم و مسئولان روشن می سازند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری نیز خانواده محترم شهدا را پیشگام در تمامی عرصه های مهم کشور دانست و افزود: این عزیزان فرزندان خود را برای میهن فدا کردند تا کشور از آسیب های دشمن در امان بماند و اکنون نیز در عرصه انتخابات، پیشروی تمامی مردم هستند.

وی افزود: استاد شجاعی، هزاران بیت شعر در وصف اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و انقلاب اسلامی سروده اند که نشان دهنده ارادت و علاقه ایشان به اسلام و آرمان های انقلاب دارد.

«محمد شجاعی» شاعر آئینی شهرری و پدردو شهید نیز خاطراتی از نحوه حضور در جبهه و شهادت فرزندان خود گفت و افزود: مردم به این نظام و آرمان های انقلاب اسلامی علاقه دارند و تا پای جان نیز از این میراث حضرت امام خمینی (ره) محافظت می کنند.

وی با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات 28 خرداد ماه گفت: هر کسی که در این کشور زندگی می کند، مرهون شهیدان و سردارانی چون حاج قاسم سلیمانی هستند که توانستند با خون خود، امنیت را برای کشور به ارمغان آورند.

وی تاکید کرد: همه ایرانیان با هر دین و سلیقه ای که دارند، وظیفه دارند بخاطر حفظ ناموس و امنیت کشور که از گزند دشمنان در امان بماند، در انتخابات شرکت کنند تا دل امام زمان (عج) شاد شود.

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید