اخبار

مرتضی قاسمی چراتی:

نمایشگاه دستاوردهای چهارساله هنرستان های هنری در دهه فجر برگزار خواهد شد

نمایشگاه دستاوردهای چهارساله هنرستان های هنری در دهه فجر برگزار خواهد شد
شورای مدیران هنرستان های هنری استان تهران به میزبانی هنرستان هنرهای زیبای دختران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای دختران، این نشست با حضور مرتضی قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع، میثم مرادی معاون هنری و سینمایی، سید مجید میرباقری رئیس اداره حراست، سید مهدی علیزاده مسئول ارزیابی عملکرد، حسین جعفر بگلو مسئول روابط عمومی، سعیده آرین مسئول امور هنرستان ها، علیرضا ایلچی رئیس هنرستان موسیقی پسران، مازیار قلمی رئیس هنرستان کمال الملک، پریسا زهتابیان رئیس هنرستان موسیقی دختران، جلال متولی رئیس هنرستان تجسمی پسران و فاطمه نیکخواه رئیس هنرستان تجسمی دختران در محل هنرستان هنرهای زیبای دختران برگزار گردید.

مرتضی قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع با تأکید بر سطح کیفی آموزش هنر در هنرستان های هنری افزود: از دیرباز هنرستان های هنری بهترین خروجی های هنرجویان رشته های هنری را داشته اند و محلی برای کشف، پرورش و به ثمر نشاندن استعداد هنرجویان حوزه هنر هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع ادامه داد: تلاش ما این است که شرایط محیطی و امکانات مناسب تری در اختیار هنرستان قرار دهیم، زیرا ارتقای کیفیت آموزش رشته های مختلف هنر می تواند در آینده نزدیک در کیفیت آثار هنری تولید شده توسط هنرجویان نقش مؤثری داشته باشد.

میثم مرادی معاون هنری و سینمایی نیز در این نشست از پیشرفت تحصیلی هنرجویان قبل از هرچیز مستلزم برخورداری آنان از یک فضای متعادل و هماهنگ در خانه و مدرسـه است محیط خانواده الگـوی رفتار، احسـاس و تفکر صحیح را به هنرجویان می آموزد و در آنان انگیزه و رغبت برای تحصیل را فراهم مـی سازد و هنرستان ضمن سـامان دادن و هدایت کردن صفات روانی و رفتارهای هنرجویان برای یک زندگی سازنده و اخلاق اجتماعی علم و مهارتـهای لازم را به آنان می آموزد.

مدیران هنرستان های هنری نیز با ارائه گزارشی از وضعیت موجود، کمبودها، مشکلات فضای آموزشی و امکانات و تجهیزات لازم برای آموزش مناسب و کارآمد به هنرجویان،  را ارائه کردند.

در این جلسه درخصوص ارسال به موقع گزارش های هنرستان ها در سامانه ثبات (ثبت عملکرد و بانک اطلاعات فرهنگ و هنر استان تهران)، تعیین تکلیف صورت حساب های مالی، بررسی وضعیت عمرانی و تجهیزاتی هنرستان ها، افزایش شهریه های سال تحصیلی جدید، مستندسازی فعالیت های هنرستانها، تعیین وضعیت بازنشستگان هنرستان ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید