اخبار

برگزاری جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج هنرمندان شهرستان پاکدشت

برگزاری جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج هنرمندان شهرستان پاکدشت
با دعوت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت و با حضور جمعی از بسیجیان هنرمند صبح روز دوشنبه هفدهم خرداد ماه جاری، مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج هنرمندان برگزار و مرتضی علوی به عنوان مسئول بسیج هنرمندان این شهرستان منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت در آیین تودیع و معارفه مسئول بسیج هنرمندان از زحمات امیدرضا خیرخواه به عنوان مسئول سابق این نهاد هنری و ارزشی تقدیر شد .

خاطر نشان می شود حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت ضمن تشکر از فعالیتهای امیدرضاخیرخواه به واسطه خدمات ارزشمندش در دوران مسئولیت بسیج هنرمندان شهرستان پاکدشت افزود: بسیج هنرمندان ظرفیتی مطلوب برای پویا شدن جریانات هنری ایجاد کرده و منشاء خدمات ارزشمندی بوده و خواهد بود.

همچنین وی از مرتضی علوی به عنوان یک نیروی هنری انقلابی موثر یاد کرد و انتخاب ایشان را ارمغانی برای ایجاد فرصتهای خوب در حوزه بسیج هنرمندان دانست.

همچنین سرگرد حسینی جانشین سپاه  ناحیه حضرت ثامن الحجج علیه السلام در شهرستان پاکدشت توانایی بالای امروز بسیج هنرمندان را در مسیر پویایی و ارتقاء سطح کیفی هنر و هنرمندان بومی بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد : با حضور هنرمندان متخصص و متعهد می توانیم آرمانهای اصیل  در حوزه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی را تحقق ببخشیم.

خاطر نشان می شود در پایان این مراسم حکم مسئولیت مرتضی علوی به ایشان تقدیم شد و سپس از خدمات ارزشمند امید رضا خیر خواه در دوران مسئولیتش با اهداء لوح یادبود قدردانی شد.

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید