اخبار

آیین اختتامیه تقدیر از برگزیدگان مسابقه کشوری عکاسی «سفره های ساده افطار با شهداء » بصورت زنده در اسلامشهر برگزار شد

آیین اختتامیه تقدیر از برگزیدگان مسابقه کشوری عکاسی «سفره های ساده افطار با شهداء » بصورت زنده در اسلامشهر برگزار شد
برگزیدگان مسابقه کشوری عکاسی «سفره های ساده افطار با شهداء » که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت موسسه فرهنگی و هنری طنین پویش فکر و همکاری انجمن سینمای جوان شهرستان اسلامشهر برگزار شده بود، روز دوشنبه 17 خرداد ماه ساعت 15 به صورت پخش زنده از اینستاگرام معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، با توجه به گسترش ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم امکان حضور برگزیدگان در جلسه حضوری، این اختتامیه به صورت لایو به آدرس اینستاگرامی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی:farhang.honar.eslamshahr  برگزار شد.

حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، ضمن تشکر و قدردانی از عوامل و دست اندرکاران مسابقه کشوری عکاسی «سفره های ساده افطار با شهدا» و همچنین مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و همکاران این مجموعه گفت: با توجه به شیوع کرونا که در اوایل سال شدت گرفت و فعالیت های فرهنگی هنری در فضای باز تعطیل شد درصدد شدیم تا این برنامه را در فضای مجازی برگزار نمائیم.  

وی افزود: مسابقه عکاسی فوق با محوریت سفره های افطار در ماه مبارک رمضان و با موضوعات شهدای مدافعان سلامت، شهدای مدافعان حرم و شهدای مدافعان امنیت برگزار شد و نمایشگاهی از آثار منتخب در سطح ملی و به صورت مجازی نیز برگزار می شود.  

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر در ادامه عنوان نمود: تعداد 235 اثر به این دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد 12 اثر برگزیده شدند.

وی همچنین افراد برگزیده را بدین شرح اعلام نمود: نفر اول بنیامین هدایتی، نفر دوم  مشترکا" محمد مهدی امیری و ریحانه محمدی، نفر سوم مشترکا" ابراهیم لرکی و آیسان لرکی بعنوان برگزیدگان این مسابقه انتخاب شدند و همچنین هادی دهقانپور،سید محمد جواد موسوی نژاد ، محمد عرشیا محمدی، سارینا زرعلی، آرمیتا بهمن جو، فاطمه زنگنه و رستا ارباب نیز بعنوان شایستگان لوح سپاس معرفی شدند و جوایز نقدی به رسم یادبود به آنان اهداء گردید.  

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید