اخبار

جلسه هماهنگی همکاری های فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و برج چند منظوره میلاد برگزار شد

جلسه هماهنگی همکاری های فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و برج چند منظوره میلاد برگزار شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با مدیرعامل برج مخابراتی و چند منظوره میلاد تهران در خصوص تفاهم نامه دو جانبه فرهنگی و هنری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، میثم مرادی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و مهدی کیهور کارشناس هنرهای نمایشی این اداره کل با حضور در دفتر مجتبی حسینی توسل مدیرعامل برج میلاد، به گفتگو در خصوص همکاری های دوجانبه در حیطه فرهنگ و هنر پرداختند.

بر اساس این گزارش؛ میثم مرادی پس از بازدید از فضاهای فرهنگی و هنری برج میلاد، گفت: خوشبختانه برج میلاد امکانات بسیار خوبی به لحاظ موقیت مکانی، دسترسی، پارکینگ و تجهیزات و امکانات مناسب برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی در سطح گسترده دارد.

وی گفت: ظرفیت عظیم برج میلاد فضایی مناسب برای کار و فعالیت در زمینه مسائل فرهنگی هنری و اجتماعی فراهم کرده است که می توان با تفاهم نامه ای در راستای ترویج فرهنگ و هنر ایرانی و شناساندن آن به بازدیدکنندگان  داخلی و بین المللی گام برداشت.

وی با اشاره به ظرفیت های گردشگری و تفریحی برج میلاد برای استفاده و تشویق کارکنان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه گفت: استفاده از ظرفیت و پتانسیل های دوجانبه ای همچون برگزاری نمایشگاه ها و اکسپوهای فصلی در زمینه هنرهای سنتی، مدرن و صنایع دستی، نمایشگاه کتاب و اجرای نمایش های محیطی، می تواند فعالیت های فرهنگی و هنری را رونق بیشتری دهد.

 

۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۷:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید