اخبار

مراسم سالروز فعالیت رسمی سایت خبر "معتبر" و گرامیداشت شهدای ۱۵ خرداد در ورامین برگزار شد

مراسم سالروز فعالیت رسمی سایت خبر "معتبر" و گرامیداشت شهدای ۱۵ خرداد در ورامین برگزار شد
همزمان با گرامیداشت سالگرد قیام 15 خرداد طی آیینی با حضور خبرنگاران و مسئولان جنوب شرق استان تهران، یکمین سالگرد فعالیت رسمی سایت و مجموعه خبر معتبر در ورامین برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین؛ این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین محسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین و مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، عباسی فرماندار شهرستان پیشوا، طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، محمود برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرچک، امیرحسین طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا و حضور جمع کثیری از مسئولان دشت ورامین و خبرنگاران و دیگر اصحاب فرهنگ و هنر برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین که سخنران این مراسم بود ضمن تبریک یکمین سالگرد فعالیت رسمی سایت و مجموعه خبر معتبر در ورامین به مدیر مسئولی محمد خانی جوان پر شور و فعال ورامینی گفت: بی شک وظیفه یک خبرنگار تنها نوشتن نیست، خبرنگاران باید با احساس مسئولیت اجتماعی که دارند بحران های جامعه را برای کاهش حداقلی و رفع منعکس کرده و در این زمینه تحلیلهای جامع و درستی داشته باشند.

مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در ادامه گفت: تعدد شبکه های مجازی، ورود آسیب های اجتماعی نوین جامعه در دهه اخیر کار خبرنگاری را سنگین تر کرده و آنها باید با احساس مسئولیت ویژه رسالت خود را انجام دهند.

حجت الاسلام و المسلمین محسن محمودی تصریح کرد: پایبندی به اخلاق حرفه‌ای و منشور اخلاقی رسانه‌ها، جلوگیری از تحلیلهای سوگیرانه و بهره برداری سودجویانه، مطالبه گری حق مردم، بروز بودن، توجه به نیاز مخاطبان، تلاش برای احقاق حقوق مردم و غیره از عمده رسالت هایی است که مسئولان حوزه رسانه استان بر آن تاکید داشته تا خبرنگاران با احساس مسئولیت مضاعف آنها را اولویت کاری شان قرار دهند.

دراین مراسم مهرداد انتظاری و مهرداد مجتهدی دو شاعر شهرستان ورامین نیز در مدح شهدای قیام 15 خرداد  ورامین شعر خوانی کردند.

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید