اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین با دو هنرمند حوزه سینما و تلویزیون دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین با دو هنرمند حوزه سینما و تلویزیون دیدار و گفتگو کرد
طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین با امید علیمردانی و سیاوش قاسمی از هنرمندان سینما و تلویزیون در خصوص همکاری های فرهنگی و هنری گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین؛  در دیدار روز 12 خردادماه  طاهر طاهری گفت: هنر یکی از عناصر موثر در زندگی انسان‌ها است و همواره به عنوان انعکاسی از توانایی‌های فکری بشر، منعکس شده و با زندگی انسان‌ها گره خورده است و یکی از مقوله‌های جدی فرهنگی در هر جامعه‌ای است.

طاهری با اشاره به اینکه ظرفیت‌های این اداره در اختیار هنرمندان ورامینی قرار دارد، گفت: یکی از دغدغه‌های  مطرح‌شده، آماده‌سازی پلاتو تمرین نمایش و ساخت اتاق گریم  فرهنگسرای رازی بود که به تازگی با همکاری خیرین فرهنگی به اتمام رسیده است و به زودی در اختیار هنرمندان رشته هنرهای نمایشی قرار می گیرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی در این دیدار صمیمانه به فعالیت های هنری و ضبط برنامه های حوزه سینما و تلویزیون در این شهرستان اشاره کرد و گفت: شهرستان ورامین از لحاظ گردشگری و دارا بودن لوکیشن های مناسب در حوزه سینما و تلویزیون، پتانسیل خیلی بالایی در ضبط برنامه های سینمایی و تلویزیونی دارد و میتوان در این خصوص  روستای طرح گردشگری خاوه را نام برد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در ادامه گفت: بستر و شرایط لازم برای همکاری‌های فرهنگی و هنری فراهم است و اگر در کنار هم قرار بگیریم افق های تازه تری را می توان در حوزه فرهنگ و هنر  برای آینده شهرستان  ترسیم کنیم.

طاهری ضمن خرسندی از دیدار با دو هنرمند فعال سینما و تلویزیون قول همکاری در جهت ساخت یک تله فیلم با موضوع آسیب های اجتماعی را در آینده نزدیک داد.

طی این دیدار امید علیمردانی و سیاوش قاسمی ضمن تشکر از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین از سعه صدر و شفافیت و دغدغه مند بودن ایشان از فرهنگ و هنر و ارتباط خوب با هنرمندان و مدیریت مردمی و همسو بودن با هنرمندان  به لحاظ فکری، تشکر و قدر دانی کردند.

گفتنی است امید علیمردانی بازیگر و نویسنده، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. وی فعالیت‌های هنری خود را از سال ۱۳۷۷ با بازیگری تئاتر آغاز کرده و بعدها در فیلم و سریال‌های متعددی همچون «قصه پریا» ، «نارنجی پوش» ، «ازدواج در وقت اضافه» ، «خفه گی» ، «ستایش 2» ، «چارچنگولی» و «ستایش 3» به عنوان «بازیگر» حضور داشته است.

سیاوش قاسمی نیز بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «جایزه بزرگ»، سریال تلویزیونی «آخرین بازی» و سریال تلویزیونی «چهار چرخ» فعالیت داشته است.

۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید