اخبار

فرماندار ری: روابط عمومی ها نقش مهمی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و مشارکت حداکثری دارند

فرماندار ری: روابط عمومی ها نقش مهمی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و مشارکت حداکثری دارند
نشست بررسی نقش روابط عمومی ها در انتخابات 1400 شهرستان ری بمناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان ری و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و در نشست بررسی نقش روابط عمومی ها در انتخابات 1400 شهرستان ری ضمن تبریک فرارسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: شهرستان ری دارای ظرفیت فراوانی در حوزه روابط عمومی بوده و کسب رتبه های برتر استانی در این حوزه بیانگر این موضوع است که عمده فعالان روابط عمومی در ری افرادی با تجربه و خلاق هستند که امیدوارم این ظرفیت ها روز به روز افزایش یابد.

وی افزود: در برهه کنونی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بی وقفه تلاش می کنند تا با ترفندهای مختلف مردم را نا امیدکنند، اینجا نقش روابط عمومی بسیار مهم و اثر گذار است زیرا با تولید محتوا، پیگیری مطالبات، اطلاع رسانی مطلوب و انعکاس خدمات در رسانه ها، می توان توطئه های دشمنان را خنثی کرد.

فرماندار ویژه شهرستان ری تاکید کرد: امروز در کشور یکی از وظایف مهم روابط عمومی ها، انعکاس خدمات و اقداماتی است که در شرایط سخت اقتصادی صورت گرفته است و در این راستا روابط عمومی های شهرستان ری بایستی با ایجاد ارتباط دوسویه بین مردم و مسئولین، به درخواست های مردم از طریق رسانه های اخلاق مدار و دارای ساختار قانونی پاسخگو باشند.

سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان گفت: یکی از ظرفیت هایی که روابط عمومی ها در پیشبرد اهداف سازمانی به آن نیازمندند، بهره گیری از توان رسانه های جمعی است که مسئولان روابط عمومی ادارات و نهاد های شهرستان ری به خوبی از این ظرفیت استفاده می کنند.

وی افزود: با وجود تنگناهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه، اقدامات ماندگاری در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و... در حوزه سرزمینی شهرستان ری به صورت گرفته که ممکن است مردم از این خدمات، آگاهی نداشته باشند و با وجود این اطلاع رسانی مطلوب، روحیه خودباوری، امید و استقلال تقویت خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با اشاره به فعالیت رسانه های بیگانه در ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم و شکاف بین مردم و مسئولان تاکید کرد: صاحبان رسانه های محلی با شناخت دقیق و تحلیل شرایط، در خنثی کردن نقشه شوم دشمنان، اقدام و انسجام داخلی را قربانی اختلافات سلیقه ای نکنند.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید