اخبار

تقدیر از برگزیدگان مسابقه قرآنی «سی روز سی سوآل» در شمیرانات

تقدیر از برگزیدگان مسابقه قرآنی «سی روز سی سوآل» در شمیرانات
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات از برگزیدگان مسابقه قرآنی «سی روز سی سوآل» تقدیر بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات، عبدالرضا علی پناه در مراسمی که با حضور کارکنان این اداره برگزار شد، از برگزیدگان مسابقه قرآنی، تجلیل و با اهداء لوح و هدایا از ایشان تقدیر به عمل آورد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات با اشاره به اینکه اینگونه مسابقات در راستای ترویج فرهنگ قرآنی اسلامی است افزود: یکی از اهداف و ابعاد قرائت این کتاب الهی بهره مندی از سفره قرآن کریم است و ما باید با عمل نشان دهیم که پیرو آن هستیم و مفاهیم قرآنی را در تمامی مراحل زندگی عملیاتی نمائیم.

وی با تأکید بر کاربردی کردن قرآن و آموزه های آن در زندگی اظهار داشت: قرآن کتاب زندگی و انسان سازی است که ابعاد و روش های زندگی و آموزه های دینی در آن مشخص شده است. امیدواریم با گام نهادن در این راستا، همه مروج قرآن کریم باشیم و به کمک آن تدابیر زندگی را یافته و پیاده نمائیم.

گفتنی است؛ در ایام ماه مبارک رمضان و به منظور ترویج فرهنگ قرآنی واحد امور قرآنی این اداره به منظور آشنایی بیشتر کارکنان با این کتاب ملکوتی اقدام به برگزاری مسابقه ای  با عنوان «سی روز سی سوال» با محوریت قرآن کریم نمود. برگزاری دومین دوره مسابقه مجازی آوای قرآن، مسابقه اینترنتی کتاب‌خوانی «بانوی چشمه»، شعرخوانی مجازی با عنوان همای رحمت و جزء خوانی روزانه قرآن کریم، از ویژه‌برنامه‌های این اداره در ماه مبارک رمضان بود.

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید