اخبار

بررسی سرانه های فرهنگی شهر پرند با حضور مسئول دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم

بررسی سرانه های فرهنگی شهر پرند با حضور مسئول دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم به همراه مسئول دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی از سرانه های فرهنگی شهر پرند بازدید و نقاط قوت و ضعف آن را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام سید محمود خراسانی مسئول دفتر حجت الاسلام نوروزی نماینده مجلس شورای اسلامی و عزت اله عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم طی بازدیدی مشترک از سرانه های فرهنگی موجود در شهر پرند بازدید به عمل آوردند.

بنابراین گزارش سید محمود خراسانی در این بازدید ضمن تأکید بر توجه ویژه مسئولین در بعد فرهنگی شهر پرند گفت: جوانان علاقه‌مند به حوزه هنری در شهر پرند بسیار مستعد شکوفایی هستند تا در میدان های فرا شهرستانی و ملی بدرخشند. باید از آنان در برنامه های فرهنگی شهر استفاده شود و به آنان میدان داد.

وی در ادامه افزود: در کارهای هنری و فرهنگی، مسائل نرم افزاری و سخت افزاری با هم مورد نیاز است و هدف ما این است که با ساماندهی هر دو حوزه گشایش را در دغدغه فرهنگی شاهد باشیم.

در ادامه عسگری نیز ضمن قدردانی از مسئول نماینده مجلس گفت: امیدواریم با حمایت دکتر نوروزی در شهرستان کارهای خوبی را به ثمر برسانیم.

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید