اخبار

برگزاری کارگاه مجازی قصه گویی در ملارد

برگزاری کارگاه مجازی قصه گویی در ملارد
همزمان با بزرگداشت روز حکیم ابوالقاسم فردوسی کارگاه مجازی قصه گویی با موضوع نقاله خوانی و شاهنامه خوانی در شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، کارگاه مجازی یک روزه شاهنامه خوانی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد و همکاری  انجمن شعر و ادب شهرستان ملارد برگزار شد.

امیر اسماعیل پورروشن رئیس اداره در این خصوص گفت: شاهنامه، سند هویت ایران کهن از دیرپاترین تمدن‌های شناخته شده جهان است و شعر فاخر فردوسی پاسدار زبان پارسی و گنجینه ای ماندگار از آموزه‌های توحیدی و اخلاقی است که با نام خدا شروع می‌شود و سرشار از مفاهیمی همانند دانش اندوزی، عدالت، دادگری، نیکوکاری و خردورزی است، لذا بر آن شدیم که با همکاری انجمن شعر و ادب شهرستان اقدام به برگزاری کارگاه شاهنامه خوانی در شهرستان ملارد نماییم .

وی افزود: علاقمندان به هنر شعر و ادب پارسی و نقالی خوانی می توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرامی به نشانی Akram.golban به شاهنامه خوانی پرداخته و با حضور و راهنمایی های اکرم گلبان روش صحیح شاهنامه خوانی را فرا گیرند .

گفتنی است اکرم گلبان شاعر، نویسنده و از اساتید به نام در حوزه شعر و ادب می باشد که موفق به کسب رتبه اول داستان نویسی در سال 92 در استان تهران شده است .

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید