اخبار

بررسی طرح کارورزی در نشست عزت اله عسگری با مدیرمسئولان چاپخانه های شهرستان رباط کریم

بررسی طرح کارورزی در نشست عزت اله عسگری با مدیرمسئولان چاپخانه های شهرستان رباط کریم
در دیدار مدیر مسئولان چاپخانه های شهرستان رباط کریم با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به بررسی جذب کارورز و ثبت نام چاپخانه داران در سامانه وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی پرداخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم، در نشست صمیمی که مدیر مسئولان چاپخانه های شهرستان رباط کریم با عزت اله عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و در دفتر وی  تشکیل دادند؛ عزت اله عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیر مقدم و قبولی طاعات و عبادات به تشریح فرهنگ کار و اخلاق حرفه ای و رفتار سازمانی پرداخت و افزود: شهرستان رباط کریم با توجه به ظرفیت فرهنگی و وجود مراکز فرهنگی و هنری شرایط برای جذب نیروی کار در قالب کارورزی را مهیا نموده و با همکاری و کمک مدیران این مراکز این امر تحقق خواهد یافت.

 بنا بر این گزارش کارشناسان اداره کار در خصوص فلسفه طرح کارورزی در قانون ششم توسعه و همچنین راه اندازی سامانه مربوط به این امر مواردی را مطرح نموده و در خصوص نحوه ثبت نام در این سامانه به عنوان واحد پذیرنده نیروی کار و شرایط جذب کارورزی و مزایای این طرح اطلاعات تکمیلی را ارائه نمودند.

 در پایان مقرر شد مسئولان چاپخانه ها با ورود به سامانه کارورزی و ثبت نام در این سامانه به عنوان واحد پذیرنده نسبت به جذب کارورزی براساس میزان برش ابلاغی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام نمایند و همچنین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با همکاری اداره کار درخصوص تسریع روند جذب کارورز در واحدهای چاپ همکاری و اقدام لازم را انجام دهند.

درانتهای جلسه رئیس اداره ضمن قدردانی از حضور مسئولان چاپخانه ها در جلسه از ایشان درخواست نمود تا هرچه سریعتر نسبت به جذب برش کاری با این اداره همکاری لازم را داشته باشند.

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید