اخبار

نخستین آیین تجیل از نویسندگان،ناشران و مدافعان سلامت اقلیت های دینی استان تهران برگزار می شود

نخستین آیین تجیل از نویسندگان،ناشران و مدافعان سلامت اقلیت های دینی استان تهران برگزار می شود
به همت و همراهی دفتر مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نخستین آیین تجلیل از نویسندگان، ناشران و مدافعان سلامت اقلیت های دینی استان تهران ساعت ده صبح روز دوشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه جاری به میزبانی شهرستان پاکدشت باحضور نمایندگان و جمعی از فرهیختگان اقلیتهای دینی استان تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت، حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت هدف از برگزاری این مراسم را  قدردانی از تلاش های ارزشمند مدافعان سلامت و نویسندگان و ناشران اقلیت های دینی استان تهران دانست.

وی تصریح کرد: برگزاری این مراسم در راستای سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تقدیر از جامعه نخبگان کشور  در حوزه اقلیت های دینی و نیز تقویت مشترکات و همدلی بیشتر میان ادیان توحیدی و وحدت ملی صورت می پذیرد.

محسنوند افزود: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و تأیید ستاد مبارزه با کرونا؛ تمامی موارد لازم برای برگزاری مراسم  شامل  کنترل و حفظ فاصله اجتماعی، استفاده از دستگاه تب سنج و بهداشت کامل محل همایش  در محوطه باز پردیس دانشگاه ابوریحان بیرونی پیش بینی و اجرا خواهد شد.

خاطر نشان می شود؛ در آیین مذکور از سی نفر از جامعه نخبگان شامل نویسندگان و ناشران و پزشکان و پرستاران اقلیت های دینی استان تهران که با تلاشهای بی دریغ خود در ایام کرونا در خط اول مبارزه با این ویروس منحوس قرار داشته اند  با تقدیم هدایا، تندیس و لوح سپاس قدردانی می شود.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید