اخبار

نخستین آیین تجلیل از نویسندگان، ناشران و مدافعان سلامت اقلیت­های دینی استان تهران برگزار می شود

نخستین آیین تجلیل از نویسندگان، ناشران و مدافعان سلامت اقلیت­های دینی استان تهران برگزار می شود
با هدف تقویت انسجام ملی و توجه به اشتراکات ادیان آسمانی و در راستای تکریم و نکوداشت نخبگان اقلیت­های دینی استان تهران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان با همکاری دفتر مجامع، تشکل­ها و فعالیت­های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نخستین آیین تجلیل از نویسندگان، ناشران و مدافعان سلامت اقلیت­های دینی استان تهران را برگزار خواهد کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مرضیه محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای این اداره کل ضمن اعلام خبر فوق افزود: این آیین در روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت 1400 به میزبانی شهرستان پاکدشت باحضور نمایندگان و جمعی از فرهیختگان اقلیت­های دینی استان تهران برگزار می­شود.

وی هدف از برپایی این آیین را تجلیل از نخبگان فرهنگی در بخش نویسندگی و نشر و هم­چنین مدافعان سلامت عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که در برنامه­ های بعدی از نخبگان سایر حوزه­های فرهنگی، هنری و اجتماعی نیز تجلیل و قدردانی خواهد شد.

محرابی افزود: اجرای این قبیل برنامه ­ها سبب می شود تا آحاد جامعه بیش از پیش با فعالیت­های مختلف و خدمات در خور تحسین شهروندان عزیز اقلیت­های دینی کشورمان ایران آشنا شوند .

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید