اخبار

روند تکمیل و بهره برداری از مجتمع فرهنگی هنری شهرستان ملارد در نشستی تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت

روند تکمیل و بهره برداری از مجتمع فرهنگی هنری شهرستان ملارد در نشستی تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات تکمیل و بهره برداری از پروژه مجتمع فرهنگی هنری شهرستان ملارد با حضور مسئولان استان و شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، در راستای پیگیری تکمیل ،تجهیز و برقراری انشعابات از پروژه فرهنگسرای شهرستان ملارد جلسه ای با حضور  سجاد برنجی فرماندار ملارد، قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، پورروشن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد و آزاد نماینده اداره کل راه و شهر سازی و دیگر رؤسای ادارات برگزار گردید.

پورروشن  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات با اشاره به سوابق پروژه و گزارش اجمالی از اقدامات انجام شده را بیان نمود.

آزاد نماینده اداره کل راه و شهر سازی نیز گزارشی از پیگیریها و اقدامات صورت گرفته جهت تسریع در روند پیشرفت پروژه تا وضعیت فعلی و تکمیل آن را تشریح نمود.

همچنین قاسمی چراتی معاون توسعه و مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از آمادگی اداره کل جهت نصب تجهیزات اداری مجتمع شامل نور،صدا و مبلمان سالن آمفی تاتر خبر داد.

در پایان برنجی قرماندار شهرستان ملارد بر ضرورت تعامل و همکاری دستگاهها در رفع مسائل و مشکلات پروژه تاکید و تسریع در تکمیل پروژه و همچنین برقراری انشعابات و بهره برداری از آن را خواستار شد.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید