اخبار

جشن اردیبهشت تئاتر در شهرستان قرچک برگزار شد

جشن اردیبهشت تئاتر در شهرستان قرچک برگزار شد
در مراسم جشن اردیبهشت تئاتر قرچک، از گروه های هنری نمایشی و فعالان حوزه نمایش شهرستان قرچک تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک، روز پنجشنبه 9 اردیبهشت 1400 جشن اردیبهشت تئاتر در محوطه باز مقابل ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرچک با رعایت کامل نکات بهداشتی و تعداد محدود به منظور تقدیر و تجلیل از گروه های هنری نمایشی و فعالان حوزه نمایش شهرستان قرچک برگزار شد.

محمود برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک ضمن خیر مقدم به مسئولین و هنرمندان شرکت کننده در این مراسم و تقدیر از فعالیتهای یکساله هنرمندان حوزه هنرهای نمایشی شهرستان قرچک، یادی از هنرمند انقلابی مرحوم جعفر کاظمی نمود.

او گفت : علی رغم تمامی محدودیت ها و موانع به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا ، هنرمندان حوزه هنرهای نمایشی شهرستان قرچک با خلاقیت و نوآوری آثار متنوع و متفاوتی را تولید و ارائه نمودند، که برخی از این تولیدات هنری و برنامه های اجرا شده در جای خود بی نظیر و کم نظیر بوده است.

برزگر در ادامه در خصوص حمایت های مادی و معنوی دکتر حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی از هنرمندان حوزه هنرهای نمایشی شهرستان قرچک مطالبی را بیان نمود و اشاره کرد که با پیگیری های دلسوزانه ایشان مبلغ 200/000/000 ریال اعتبار مالی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای فعالیتهای گروهی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک تخصیص داده شد.

در ادامه علیرضا ترامشلو مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان قرچک گزارش کاملی از فعالیتهای انجمن و گروه های هنری نمایشی در یکسال گذشته برای اطلاع حاضرین در مراسم بیان نمود.

در پایان در بخش تقدیر و تجلیل، به تعدادی از کارگردانان، نویسندگان، بازیگران و اعضای شورای نظارت بر نمایش شهرستان قرچک به خاطر فعالیتهای یک سال گذشته لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء شد.

این جشن با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر نماینده مردم دیار 15 خرداد در مجلس شورای اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان قرچک برگزار شد.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید