اخبار

جلسه کمیته مقابله با عملیات روانی «در خصوص انتخابات» در شهرستان اسلامشهر برگزار شد

جلسه کمیته مقابله با عملیات روانی «در خصوص انتخابات» در شهرستان اسلامشهر برگزار شد
جلسه کمیته مقابله با عملیات روانی در خصوص انتخابات پیش رو ، با حضور جعفری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری، کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر و سایر اعضاء روز دوشنبه 6 اردیبهشت ماه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، در این جلسه حسین کشاورزیان  ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به حاضرین در جلسه، با اشاره به مصوبه شورای تامین شهرستان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان دبیر این کمیته وظیفه دارد از سیاه نمایی دشمن در خصوص عملکرد مسئولان نظام و دستگاههای دولتی جلوگیری نماید.  

کشاورزیان افزود: ما با تشکیل این کمیته با حضور شهرداری ها، بخشداری ها، اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره جهاد کشاورزی و اداره کار و رفاه اجتماعی، می بایست با هم فکری و تعامل مناسب با این موضوع مقابله نمائیم .

وی با توجه به در پیش رو بودن انتخابات،اظهار داشت: در نظر داریم برخی از سایت های غیر قانونی را که مخالف اصل نظام هستند و قصد دارند نظام جمهوری اسلامی ایران را ناکارآمد جلوه دهند شناسایی و معرفی نمائیم .

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر در ادامه، جمع بندی اقدامات و فعالیت های مسئولان در سطح شهرستان و انعکاس این برنامه ها از طریق فضاهای مجازی، رسانه، تلویزیون و ... به مردم را از جمله راهکارهای مقابله با این موضوع دانست.  

سپس جعفری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری اسلامشهر گفت: مردم باید کلیه اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط ادارات، ارگان ها و نهادها را در زندگی روز مره خودشان احساس کنند تا بتوانند بحث انتخابات را تحت تأثیر قرار دهند. 

جعفری در ادامه به استفاده از ظرفیت و پتانسیل انجمن های فرهنگی و هنری و اصحاب رسانه در تحقق یافتن این مهم تاکید نمود .

 در پایان این جلسه هر یک از اعضا پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند و به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع مورد نظر پرداختند.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید