اخبار

تقدیر از برگزیدگان کشوری جام باشگاههای کتابخوانی پویش «نامه ای به نویسنده » در اسلامشهر

تقدیر از برگزیدگان کشوری جام باشگاههای کتابخوانی پویش «نامه ای به نویسنده » در اسلامشهر
برگزیدگان کشوری جام باشگاههای کتابخوانی پویش «نامه ای به نویسنده » طی مراسمی از سوی فرماندار شهرستان اسلامشهر تجلیل شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، از 335 نامه ارسالی پویش « نامه ای به نویسنده » از اسلامشهر نیز،  4 دانش آموز رتبه برتر و یک تسهیلگر کتابخوانی برتر در سطح کشور انتخاب شدند.

پس از ارزیابی کشوری نامه های ارسالی به دبیرخانه پویش کتابخوانی «نامه ای به نویسنده» توسط هیئت‌داوران، چهار نفر از دانش آموزان اسلامشهر در سه دوره تحصیلی ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم برگزیده کشوری شدند و نیز یک تسهیلگر از بین 5 تسهیلگر برتر کشور انتخاب شد.

هستی خسروی ، آیسان راسخی ، مهسا سعیدی، پوریا عبدی از برگزیدگان پویش کتابخوانی « نامه ای به نویسنده » و خانم رقیه عبدی تسهیلگر باشگاه کتابخوانی طنین پویش فکر نیز، بعنوان تسهیلگر برتر این پویش از شهرستان اسلامشهر انتخاب شدند و با اهدای لوح سپاس و هدیه ای توسط فرماندار شهرستان اسلامشهر مورد تقدیر قرار گرفتند.

لازم به ذکر است پویش کتابخوانی «نامه ای به نویسنده» که هم زمان با هفته ملی کودک در نیمه دوم مهرماه 1399 شروع به کار کرده بود پس از پایان مهلت شرکت در این برنامه 2521 نامه از استانهای کشور به دبیرخانه مرکزی این برنامه ارسال شد.

هدف از این پویش، استفاده از فراغت به وجود آمده در خانه‌ها اعلام شده بود و همچنین استفاده از امکانات موجود در فضاهای مجازی در جهت ترویج اجتماعی کتابخوانی در سراسر ایران و تشویق کودکان و  نوجوانان به گفت‌وگو پیرامون کتاب‌ از دیگر اهداف این پویش بوده است

گفتنی است این پویش بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی استانها و دفتر یونیسف در ایران برگزار شد .

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید