اخبار

اولین جلسه انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان بهارستان در سال جدید برگزار شد

اولین جلسه انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان بهارستان در سال جدید برگزار شد
اولین جلسه هم اندیشی در خصوص برنامه های پیشنهادی سال جدید با حضور رئیس اداره و مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، در این جلسه قاسمی رئیس اداره ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو و تشکر از اقدامات انجام شده توسط مسئولین انجمن ها، حمایت خود را از اصحاب فرهنگ و هنر اعلام نمود.

وی در ادامه سال جدید را سالی سرشار از خیر و برکت و سلامتی برای همه آرزو کرد و افزود: در راستای تحقق شعار سال "تولید، پشتیبانیها، مانع زداییها" همه تلاش نماییم تا با تولید برنامه های فرهنگی، هنری که همراه با نوآوری و ابتکار باشد گامی موثر در این حوزه برداریم و برنامه هایی متنوع و تاثیر گذار برگزار کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان بر لزوم برگزاری جلسات مستمر با هنرمندان به ویژه با مسئولان انجمن های فرهنگی هنری تاکید و خاطرنشان کرد: لازم است بصورت ماهانه با مسئولان موسسات و انجمن های فرهنگی هنری، مسئولان آموزشگاه های آزاد هنری و...  جلساتی برگزار شود تا ظرفیت ها و زیرساخت‌های مهم آنها را شناسایی و احصا کرده  و بر غنای فعالیت‌های فرهنگی  و هنری شهرستان بیفزاییم.

 شایان ذکراست در این جلسه، هریک از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها در خصوص مباحث مربوط به جلسه پرداختند.

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید