اخبار

جلسه ارزیابی نخستین جشنواره مجازی موسیقی ستاره کویر شهرستان ورامین برگزار شد

جلسه ارزیابی نخستین جشنواره مجازی موسیقی ستاره کویر شهرستان ورامین برگزار شد
اولین جلسه هماهنگی جشنواره مجازی موسیقی ستاره کویر شهرستان ورامین با حضور طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای انجمن موسیقی شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین؛ این جلسه با حضور طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای انجمن موسیقی شهرستان ورامین  15 فروردین ماه 1400 با هدف کشف استعدادهای نهفته در بین هنرجویان و ارائه برنامه ها و ظرفیت ها و پتانسیل های هنرمندان موسیقی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین برگزار شد.

 گفتنی است در این جلسه مواردی چون  شیوه برگزاری جشنواره، رعایت آیین نامه و همچنین پروتکل‌های بهداشتی برای حفظ سلامتی مردم، مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در این جلسه گفت: اولین جشنواره مجازی موسیقی ستاره کویر شهرستان ورامین با توجه به شرایط بیماری کرونا اجراها در فضای مجازی و به صورت منطقه ای بوده و هنرمندان دشت بزرگ ورامین در چهار رده سنتی ،کلاسیک ،پاپ و مقامی و در قالب های گروه نوازی، دو نوازی و تک نوازی و گروه های خانوادگی پس از اعلام فراخوان می توانند ثبت نام شرکت کنند.

طاهری در پایان عنوان کرد: فراخوان و شرایط شرکت در جشنواره در ابتدای  اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد و داوری آثار و اختتامیه جشنواره در خرداد ماه 1400 اطلاع رسانی می شود.

گقتنی است؛ طبق مصوبات جلسه، انجمن موسیقی شهرستان ورامین وظیفه نظارت بر جشنواره و عملکرد گردانندگان آن را بر عهده دارد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید