اخبار

شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد

شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد
شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد با حضور اعضای شورای شهرستان و محوریت جمع بندی مصوبات سال 99 برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد اظهار داشت: فرهنگ یکي از مولفه های قدرت در جوامع است . "امام خمینی ره: جمهوری اسلامی یک قدرت فرهنگی در دنیاست" .

وی افزود: انقلاب ما انقلاب فرهنگی است . مقاومت و ایستادگی، تفکر بسیجی، ایمان به خدا، ایمان به خود باوری، خودسازی، کار جمعی، و مشورت همه از مولفه های فرهنگ اسلامی است . قدرت فرهنگی اسلامی خود اسلام است . ولایت فقیه منبع قدرت ماست .     

امیر اسمعیل پور روشن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد نیز در سخنانی به ارائه گزارشی از دستور جلسات و مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد در سال 1399پرداخت و افزود: شورای فرهنگ عمومی با سیاستگذاری خود می تواند نقشه راهبردی شهرستان را با رصد مسائل و مشکلات موجود در همانند سازی آن با سر فصل های ابلاغی از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور و با تدوین راه حل ها عملیاتی کند .

گفتنی است این جلسه با مصوباتی همراه بود که از اهم آن اختصاص اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد در سال 1400 به ارائه برنامه ها و راهکارها در تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در رابطه با شعار سال 1400 می باشد.

۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید