اخبار

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت روز جهانی تئاتر

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت روز جهانی تئاتر
احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی از تلاش های قابل تحسین هنرمندان تئاتر استان تهران در ارتقاء و شکوفایی تئاتر و توسعه فرهنگی هنری استان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در متن این پیام آمده است:

هفتم فروردین روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی در موسم بهار۱۴۰۰؛ فرصتی ارزشمند را برای ارج نهادن به فعالان ساعی و خلاق و چهرهای نمایشی اقصی نقاط جهان و کشور عزیزمان ایران پدید آورده است؛ تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره چهره های ماندگار این هنر فاخر، تلاش های هنرمندان سخت کوش و فعالان این هنر ارزشمند مورد تکریم قرار گیرند.
در سالی که گذشت با وجود بیماری منحوس کرونا، اهالی فرهنگ و هنر لطمه های زیادی متحمل شدند و اقتصاد آنها با بحران شدیدی روبرو شد. هنرمندان عرصه نمایشی نیز این وضعیت نامیمون را بخوبی شاهد بودند و عزیزان زیادی را از دست دادند که خسارت جبران ناپذیری برای جامعه  به دنبال داشت.
آنچه ستودنی وغیر قابل انکار در این ایام سخت بود پشتکار هنرمندان و عاشقان هنر بود که با اندک امکانات خود و با استفاده از تجربیات اساتید و پیشکسوتان، چراغ تئاتر را روشن نگاه داشته و علاقمندان را دلخوش و امیدوار به آینده گردانند.
اینجانب با آرزوی روزهای خوب و روشن برای عموم مردم و اهالی فرهنگ و هنر، هفتم فروردین ماه هجری شمسی، روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی را به تمامی هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی، بخصوص هنرمندان با استعداد و سختکوش استان تهران تبریک عرض می کنم.
۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید