اخبار

تجلیل از هنرمندان موسیقی شهرستان ملارد

تجلیل از هنرمندان موسیقی شهرستان ملارد
جشن تقدیر از هنرمندان انجمن موسیقی شهرستان ملارد و تجلیل از برگزیدگان موسیقی مجازی در خانه بمانیم، موسیقی در خانه و ترنم سلیمانی در سالن آمفی تاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، در مراسم تقدیر از اهالی موسیقی شهرستان ملارد که در سالن آمفی تاتر اداره و با حضور اهالی فرهنگ و هنر، منتخبان گروههای موسیقی شهرستان و جمعی از مسئولین برگزار شد، از هنرمندان عرصه موسیقی تجلیل به عمل آمد.

عباس صیادی رئیس انجمن موسیقی شهرستان ملارد ضمن تقدیر از تلاش اصحاب موسیقی، دوره کرونا را بسیار برای اهالی موسیقی سخت دانست و‌ گفت: موسیقی از جمله هنرهایی است که باید خود را روی صحنه و‌ در مقابل تماشاگران به نمایش گذارد ولی متأسفانه با وجود این بیماری این مهم از هنرمندان موسیقی دریغ شده است.

صیادی همچنین نسبت به فعالیت هنرمندان موسیقی در فضای مجازی گفت: فضای مجازی فرصت خوبی است که هنرمندان موسیقی بتوانند توانایی های خود را به نمایش بگذارند گرچه آن کیفیت اجرای زنده را نخواهد داشت.

در ادامه غلامرضا باجلان از خوانندگان  صدا و سیما به اجرای تصنیف زیبای ایران من پرداخت که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

همچنین اجرای زیبای گروه کیسما به سرپرستی حامد قویدل از دیگر برنامه های این مراسم بود .

گفتنی است در پایان از هنرمندانی که در دوران بیماری کرونا به صورت مجازی  در عرصه موسیقی فعالیت داشتند با اهدا لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید