اخبار

در حاشیه جلسه ستاد غدیر شهرستان شمیرانات عنوان شد

علی پناه: برنامه های فرهنگی و هنری به مناسبت دهه ولایت را به صورت مجازی ارائه می دهیم

علی پناه: برنامه های فرهنگی و هنری به مناسبت دهه ولایت را به صورت مجازی ارائه می دهیم
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شمیرانات از ادامه فعالیت های فرهنگی و هنری در ایام عید غدیر با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه در حاشیه جلسه ستاد غدیر شهرستان شمیرانات گفت: این اداره در پی شیوع ویروس کرونا و برای رعایت نکات بهداشتی و عمل به شعار «در خانه بمانیم» با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به شهروندان خدمات فرهنگی هنری ارائه می‌کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات گفت: برگزاری مسابقه ادبی با موضوع ولایت، معرفی کتاب با موضوع غدیر و دیگر برنامه های فرهنگی هنری در این ایام  به صورت مجازی انجام می شود.

وی افزود: شهروندان برای اطلاع از دوره‌های در حال برگزاری و بهره مندی از کارگاه هایی که به صورت مجازی در حال برگزاری است، می‌توانند  به سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران به نشانی shemiranat.farhang.gov.ir مراجعه نمایند.

سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان شمیرانات نیز در این جلسه ضمن تبریک دهه ولایت اظهار داشت: حضرت علی (ع) امید افراد نیازمند بودند و وجود پربرکت ایشان زندگی را برای اقشار ضعیف جامعه نیز سهل‌تر کرده بود لذا مهمترین کاری که باید در عید غدیر خم به آن توجه کنیم، تامین معیشت نیازمندان و تلاش برای رفع مشکلات آنان است.

وی افزود: برای تحقق این هدف باید از تمام ظرفیت‌ها بویژه خیران نیک اندیش شهرستان بهرمند شویم.

این مقام مسئول تصریح کرد: همچنین اصناف و نهادهای خدماتی مانند شهرداری در جرایم و عوارض بایستی تخفیفات ویژه‌ای در این مناسبت در نظر بگیرند.

فرماندا شمیرانات تاکید کرد: در برنامه‌ریزی طرح‌های اجرایی این ستاد، بایستی برای تبیین مظلومیت امیرالمومنین (ع) گام برداریم و شیوه زندگی این بزرگوار را ترویج دهیم.

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید