اخبار

خلق آثار خوشنویسی و ادبی با موضوع قربان تا غدیر در شهرستان ورامین

خلق آثار خوشنویسی و ادبی با موضوع قربان تا غدیر در شهرستان ورامین
به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان ورامین مسابقه فرهنگی هنری با موضوع قربان تا غدیر در مرداد ماه جاری به صورت مجازی برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، این مسابقه با هدف گرامیداشت اعیاد سعید قربان و غدیر در دهه ولایت و با همراهی انجمن خوشنویسان و کانون های ادبی شهرستان برگزار می شود.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین و دبیر کمیته فرهنگی ستاد غدیر شهرستان ورامین، این مسابقه را در دو قالب شعر و خوشنویسی معرفی کرد که به صورت مجازی برگزار می شوند.

وی افزود: این رقابت در کلیه قالب های شعر فارسی و در بخش خوشنویسی (کتابت،چلیپا،نستعلیق و ...) با موضوع غدیر برگزار می شود.

گفتنی است شاعران می توانند حداکثر سه اثر تایپ شده در موضوع غدیر، خوشنویسان در حال و هوای غدیر و نیز خوشنویسی از خطبه تاریخی غدیر و کتابت و چلیپا نویس اشعار غدیریه به خلق آثار ارزشمند اقدام کنند.

گفتنی است مهلت ارسال آثار در بخش رقابتی تا پایان وقت اداری هجدهم مرداد ماه جاری اعلام شده و به خالقان آثار برگزیده جوایزی به رسم یادبود تقدیم می شود.

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید