اخبار

برگزیدگان دومین جشنواره رمضان در قاب تصویر معرفی شدند

برگزیدگان دومین جشنواره رمضان در قاب تصویر معرفی شدند
آئین داوری دومین جشنواره رمضان در قاب تصویر با حضور محمد مهدی تدین موغاری دبیر جشنواره و هیات داوران متشکل از حسین ساکی،مریم حسینی و پژمان دادخواه انجام شد.

 

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، در مرحله اول داوری از میان بیش از 3۰۰ اثر ارسالی، 97 اثر انتخاب و 30 اثر به مرحله نهایی مسابقه راه یافتند که از این میان سه اثر جوایز اول تا سوم را از آن خود کرد و شش اثر دیگر نیز شایسته تقدیر شناخته شد .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، سازمان دانش آموزی شهر تهران، معاونت اجتماعی شهرداری منطقه11، مرکز آموزش های فرهنگی هنری دارالفنون و مسجدالنبی (ص) امیرآباد شمالی، به عنوان متولیان برگزاری این رویداد فرهنگی با هدف ارتباط دو سویه با هنرمندان در راستای منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و خلق و آرشیو آثار هنری ماندگار و تاثیر گذار بر ذهن مخاطب، بستر سازی در راستای آموزش و ترویج زیبایی های دین و معنویت با محدودیت های حضور اجتماعی در زمان شیوع ویروس کرونا و منظری دیگر از  شهرنشینی، اقدام به برپایی این جشنواره نمودند.

گفتنی است براساس اعلام شورای سیاستگذاری جشنواره، بدلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی، این دوره از جشنواره همانطور که در فراخوان اعلام شده بود مراسم اختتامیه نخواهد داشت و جوایز منتخبان به صورت مجازی و از طریق واریز به حساب ایشان اهداء خواهد شد.

 

۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید