اخبار

برنامه های فرهنگی هنری دهه ولایت و امامت شهرستان ملارد اعلام شد

برنامه های فرهنگی هنری دهه ولایت و امامت شهرستان ملارد اعلام شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در دهه ولایت و امامت با رویکرد ایجاد نشاط اجتماعی در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ملارد، امیر اسمعیل پور روشن دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد با اعلام این خبر گفت: شیوع بیماری کرونا و نحوه انتقال آن باعث شده که بسیاری از مراسمات و تجمعات مذهبی در مناسبت ها در راستای پیشگیری از شیوع و انتقال ویروس با محدودیت هایی مواجه شود.

وی با بیان اینکه امسال می بایست تمام پروتکل های بهداشتی در برنامه های دهه ولایت و امامت رعایت شود افزود: به همت فعالان و نهادهای فرهنگی شهرستان برنامه های متنوعی در سطح شهرستان و غالباٌ در فضای مجازی برگزار خواهد شد. همچنین این اداره با هدف تعمیق و تعالی مبانی دینی و ارزش های اسلامی و ایجاد یکپارچگی و انسجام عملی در فعالیت های مذهبی و ارتقاء سطح نشاط اجتماعی و معنوی با هماهنگی سایر دستگاه های فرهنگی شهرستان اقدامات گسترده و فعالیت های ویژه ای را به مناسبت دهه ولایت و عید غدیرخم در دست اجرا دارد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد از فضا سازی سیمای بصری شهر با بهره گیری از ظرفیت های تبلیغی و نصب و آذین بندی شهر با موضوع غدیر خبر داده و افزود: اجرای کاروان خودرویی همراه با صوت ویژه عید غدیر، پخش خطبه غدیر به صورت هماهنگ قبل از نماز ظهر و برگزاری مسابقات مجازی مانند کتابخوانی و ... از دیگر برنامه های این ایام است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد با اعلام اینکه ده ها عنوان ویژه برنامه برای دهه مبارک امامت و ولایت در نظر گرفته شده است اظهار امیدواری کرد این برنامه ها موجبات رضایت خاطر شهروندان گرامی را فراهم آورد.

 

۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید