اخبار

اجرای برنامه های فرهنگی هنری به مناسبت عید سعید قربان و غدیر در شهرستان ورامین

اجرای برنامه های فرهنگی هنری به مناسبت عید سعید قربان و غدیر در شهرستان ورامین
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، ویژه برنامه های فرهنگی هنری بمناسبت اعیاد مبارک قربان و غدیر با همراهی کانون بسیج هنرمندان، انجمنهای فرهنگی هنری و سایر نهادهای فرهنگ ساز در دهه ولایت به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، طاهر طاهری رئیس این اداره هدف از برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری قربان تا غدیر را آشنایی بیشتر نسل جوان با مفاهیم ارزشی دین مبین اسلام دانست.

طاهری  افزود: ایجاد زمینه رقابتهای سالم از طریق شرکت در مسابقات و جشنواره های فرهنگی هنری فرصتی ارزنده است تا از طریق زبان هنر، مفاهیم ارزشی به نسل جوان و ولایت مدار انتقال یابد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین تصریح کرد: شرایط تلخ به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا و عدم امکان  حضور  مخاطبان علاقه مند برگزاری مسابقات و جشنواره و همایش ها از یک سو و علاقه و عطش اصحاب فرهنگ و هنر در خلق آثار ارزشمند، ضرورت برگزاری رویداد های فرهنگی هنری در قالب مجازی را بیشتر از قبل کرده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین در پایان افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در بخش های شعر و خوشنویسی با تکنیک های مختلف، به مناسبت ایام قربان و غدیر، با همکاری کانون بسیج هنرمندان، انجمن شعر و ادب، انجمن خوشنویسان و سایت رسانه ای ورامین پرس در دهه ولایت برگزار می شود و به سه نفر از برگزیدگان هر بخش جوایزی به رسم یادبود تقدیم می شود.

۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید