اخبار

احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران:

اتحادیه ها و تشکل های قرآنی، زمینه بسط و گسترش معارف اسلامی و ترویج فرهنگ قرآنی را در جامعه فراهم می نمایند

اتحادیه ها و تشکل های قرآنی، زمینه بسط و گسترش معارف اسلامی و ترویج فرهنگ قرآنی را در جامعه فراهم می نمایند
انتخابات هیأت مدیره و بازرسین اتحادیه کشوری، موسسات و تشکل های قرآن و عترت با رعایت پرتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، همزمان با سراسر کشور باحضور اعضای این اتحادیه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، انتخابات هیأت مدیره و بازرسین اتحادیه کشوری، موسسات و تشکل های قرآن و عترت با اعلام ستاد مرکزی از طریق ارتباط  مجازی بصورت وبینار، همزمان با سراسر کشور با حضور تمامی اعضای واجد شرایط با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و رئیس گروه قرآن و عترت این اداره کل و با نظارت اعضای ستاد اجرایی استان در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.


در این انتخابات که به صورت سراسری از طریق ارتباط مجازی  با مراکز استان برگزار شد؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مجموعه موسسات قرآنی به بیش از ۳هزار موسسه رسیده است که یک انتخابات فراگیر در جهت ادغام  آنها کمک می‌کند تا موسسات مردم نهاد قرآنی بتوانند با قوت بیشتری حرکت کنند؛ این مساله از چندسال قبل مطرح و به عنوان یک مسیر در فرا راه موسسات قرآنی قرار داشت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: در این مسیر هر دو اتحادیه قرآنی جلسات موثری را داشتند و خوشبختانه امروز به یک نقطه عطفی در این راستا رسیدیم و با این انتخابات یک هیات مدیره ۱۵نفره با رای ۵۹۰ نفری که در سراسر کشور انتخاب می‌شوند مسئولیت کار را برعهده خواهند گرفت.

گفتنی است؛ این انتخابات در سراسر ادارات کل استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساعت 10 صبح روز جمعه به صورت همزمان برگزار شد.

۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید