اخبار

کمیته فرهنگی و تبلیغات قاچاق کالا و ارز در شهرستان ملارد برگزار شد

کمیته فرهنگی و تبلیغات قاچاق کالا و ارز در شهرستان ملارد برگزار شد
سومین جلسه کمیته فرهنگی و تبلیغات قاچاق کالا و ارز شهرستان ملارد با محوریت ارائه اخبار، گزارشات و اقدامات دستگاه ها در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، نشست کمیته فرهنگی و تبلیغات قاچاق کالا و ارز با حضور نمایندگان فرمانداری شهرستان ملارد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره صنعت و معدن، اداره آموزش وپرورش، تبلیغات اسلامی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ملارد، در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ملارد تشکیل شد.

در این جلسه که با حضور حداکثری اعضاء برگزار شد، معصومیان کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد با توجه به حوزه فعالیت اعضاء، برحل مشکلات، ارائه راهکارها  و زمینه های همکاری پیرامون فرهنگسازی و جامه عمل پوشاندن به سیاست های اقتصاد مقاومتی، عدم استفاده مردم از کالای قاچاق و ترغیب ایشان به استفاده از کالای ایرانی تأکید کرد.

در ادامه جلسه برنامه ریزی و بررسی های لازم جهت اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی با محوریت حمایت و مصرف کالای مرغوب ایرانی و نیز مبارزه با کالا و ارز قاچاق بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است؛ این جلسه مصوباتی همراه داشت که اهم آنها: ارائه اخبار و گزارش اقدامات صورت گرفته در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ملارد و ارائه آن به شبکه ایران کالا جهت اطلاع رسانی به جامعه بود.

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید