اخبار

کسب رتبه دوم کشوری توسط مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در ارزیابی ملاقات‌های مردمی

کسب رتبه دوم کشوری توسط مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در ارزیابی ملاقات‌های مردمی
بر اساس ارزیابی مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری، احد جاودانی موفق به کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد در حوزه دیدارهای چهره به چهره ( ملاقات عمومی) شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در حوزه دیدارهای چهره به چهره در سه ماهه سوم سال 1398 که در راستای نظارت بر بخشنامه‌های مربوطه‌ هیئت وزیران و ماده 23 منشور حقوق شهروندی انجام گرفت؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران موفق به کسب رتبه دوم در ارزیابی عملکرد مدیران دستگاههای اجرایی در سطح کشور شد.

گفتنی است ارزیابی فوق بر اساس شاخص‌هایی از جمله تعداد ملاقات شنوندگان، تعداد برنامه‌های اجرا شده، اقدام مثبت و میزان عمل به بخشنامه استاندار صورت پذیرفت و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با تعداد 55 مورد ملاقات، 16 مورد ارائه پاسخ مثبت به درخواست‌ها، 13 برنامه اجرا شده و 100 درصد عمل به  بخشنامه استاندار، موفق به کسب رتبه دوم گردید.

این گزارش می افزاید برنامه دیدار چهره به چهره بر اساس تاکید ریاست جمهوری بر تسریع در رسیدگی بدون واسطه به مطالبات مردمی، نهادینه کردن فرهنگ خدمت رسانی، ملاقات مردمی و روحیه مسئولیت پذیری مدیران دستگاه‌های دولتی و الزامات قانونی آن به صورت مستمر انجام می‌شود.

گفتنی است جهت دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران روزهای سه شنبه هر هفته در نظر گرفته شده است و مراجعین محترم می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره 88696989 یا با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل به آدرس: Tehran.farhang.gov.ir نسبت به ثبت درخواست ملاقات خود اقدام نمایند.

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید